Tagasiside

Siia lehele koondame ülevaateid meie juures teiste asutuste poolt korraldatud laagritest, laagrikoolidest ja teistest põnevatest sündmustest.

2021

 • Eesti Kaitsevägi
  12.-13. mail toimus Remniku õppe- ja puhkekeskuses kaitseväe sõjalis-sportlik võistlus “Sõduripäevad” millest võttis osa pea 200 võistlejat üle Eesti, et selgitada välja kaitseväe kõige parem jagu. Loe edasi SIIT. “Sõduripäevadest valmis ka podcast, mida saab kuulata järgi SIIT.

 • Iisaku Gümnaasium
  7.-8. juunil külastasid Remniku õppe- ja puhkekeskust Iisaku Gümnaasiumi 1.-3. klassi õpilased. Kahepäevase väljasõidul arendati koostööoskusi ja veeti lõbusalt nutivaba aega. Loe edasi SIIT.

 • Saue Noortekeskus
  14.-21. juunil külastas Pivarootsi õppe- ja puhkekeskust Saue Noortekeskus, kes korraldas meil kunsti- ja seikluslaagrit, millest võttis osa 65 noort ja 11 juhendajat. Pilte vaata SIIT.

 • B-Lingua Koolitused OÜ
  13.-19. juunil ja 6.-12. juulil toimusid Remniku õppe- ja puhkekeskuses keelekümbluslaagrid, kus 8-13-aastased noored said erinevate mängude, töötubade ja teemapäevade kaasabil sõbraks eesti keelega. Loe edasi SIIT.

 • Lääneranna Noortekeskus
  20.-24. juulil korraldas Lääneranna Noortekeskus Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuses (õpihuvi) suvelaagrit, millest võttis osa üle 40 noore Lääneranna vallast, Tallinnast ja Hagerilt. Loe edasi SIIT.

2020

 • Lääneranna Noortekeskus
  28.-31. juulil korraldas Lääneranna Noortekeskus Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuses meedia– ja tantsulaagrit, kus osales ligi 50 noort Lääneranna vallast, Saaremaalt, Türilt ja Tallinnast. Loe edasi SIIT.

2019

 • Eesti Meestelaulu Selts
  14.-16. juunil korraldas Eesti Meestelaulu Selts Remniku õppe- ja puhkekeskuses organisatsioonis juba traditsiooniks saanud iga-aastase ürituse, poistekooride laulu- ja spordilaagri, mille teemaks oli “Kaitse end ja aita teisi”. Kokkutulekul osales kokku 393 lauljat koos dirigentidega. Loe lisaks SIIT.
 • Tartu Loodusmaja
  17.-21. juunil toimusid Remniku õppe- ja puhkekeskuses Tartu Loodusmaja noorte suvepraktikumid. Läbi loodusvaatluste uuriti ning saadi teada elust taime- ja seeneriigis, putukatest, kaladest ning olustikust Peipsi järve lähistikus. Loe lisaks SIIT.
 • MTÜ Noorteühing Tugiõpilaste Oma Ring Eestis (ehk TORE)
  Kolmeteistkümnes TORE suvekool, mis toimus 21.-23. augustini, oli inspireeritud laulu- ja tantsupeo ning ühtlasi eesti keele aastast. “Annan endast parima – minu arm!” nime kandnud suvekoolis osales rekordarv torekaid – 156 noort 20 erinevast koolist ja kahest noortekeskusest. Lisaks väisasid meid vilistlased, õpitubade tegijad ja külalised. Loe lisaks SIIT.
 • Jõhvi Gümnaasium
  27.–28. augustil kogunesid Jõhvi Gümnaasiumi 10.–12. lennu õpilased ja õpetajad koolialguse laagrisse, mis toimus Remniku õppe- ja puhkekeskuses. Juba traditsiooniks muutunud ürituse eesmärgiks oli tutvuda üksteisega ja häälestuda kooliaastasse. Motivatsiooniüritus andis jõudu ja energiat algavaks kooliaastaks. Loe lisaks SIIT.
 • Eesti Motomatkajate Klubi
  6.–8. septembril korraldas Eesti Motomatkajate Klubi Remniku õppe- ja puhkekeskuses motokokkutuleku MotoSügis, millest võttis osa 235 inimest. Pilte vaata SIIT.

2018

 • MTÜ TORE suvekool
 • Jõhvi Gümnaasiumi suvelaager 2018 – Videot vaata SIIT
  Eesmärk: Tutvuda teistega ja elada kooliaastasse sisse. Motivatsiooniüritus, mis annab jõudu ja energiat kooliaastaks

2017

 • Jüri Gümnaasium ja Narva Kreenholmi Gümnaasium – Loe lisaks: Narva ja Jüri õpilaste lõimumisprojekt 2017
 • Jõhvi Gümnaasiumi suvelaager 2017 – Videot vaata SIIT
  Eesmärk: Hea ja toetav atmosfäär kooliaasta alustamiseks. Kohtuda ja koos olla kooliperega, koos teha. Head emotsioonid terveks kooliaastaks
 • “Ukinmeri Adüsuse otsingutel”– Pilte vaata SIIT
  Eesmärk: Toetada osalejate algatusi, leidlikkust, huvi ja iseseisvust, et areneks tahe ja organiseerimisvõime.
 • Eesti Lastekirjanduse Keskus
  21.-26. augustil korraldas Eesti Lastekirjanduse Keskust Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuses loovuslaagri VASS.
  Loovuslaager VASS ehk Väikeste Autorite Salaselts toimub alates 2016. aastast igal augustikuul Pivarootsi õppe- ja puhkekeskuses. Kuue laagripäeva tegevus tiirleb lugude loomise ja lastekirjanduse ümber, seda suviselt mõnusas mängulises võtmes. Laagri juhttegevuseks on loovkirjutamine ja selle sihiks on sisustada koolilastele vanuses 9–13 üks põnev, üllatusterohke ja inspireeriv suvine nädal. Aastate jooksul on üheskoos lavastatud etendusi, tehtud laagrist film, ehitatud jutuõhtuteks õuduste tuba, salvestatud raadiosaadet ja vallutatud tegeluskunstiga terve korvpalliplats. Pilte vaata SIIT