VASS

Laagri tegevuskavas jälgime, kuidas üks lugu või raamat annab ainest vaheldusrikkaks tegutsemiseks. Laagri programm koosneb erinevatest teemapäevadest:

* Terepäeval tutvume laagrialaga ja saame omavahel tuttavaks läbi mängude.
* Loovkirjutamise päeval katsetame end lastekirjanik Kätlin Vainola juhendamisel oma mõtete kirjapanekus ja loovkirjutamises.
* Spordipäeval teeme tutvust jalgpalli ja maratonijooksuga ning mängime koos lastekrimkade autori Mika Keräneni ja luuletaja Contraga jalkat.
* Kunstipäeval tulevad külla illustraatorid Kertu Sillaste ja Tiia Mets, kes aitavad lugusid ja oma ideid kunstis väljendada.
* Folgipäeval loome Triinu Tauliga tänapäevaseid regilaule ja teeme ise muusikat.
* Laager lõpeb tordipäevaga!

Igapäevaselt on oluline osa looduses liikumisel ning harival ja põneval mängul. Ühel päeval oleme ka alpinistid ronimisseinal. Iga laagripäev lõpeb õhtuse üritusega, mille korraldavad kasvatajate juhendamisel laagrilised ise.

Tegutseme laagris eesti keeles ja osalema ootame 60 last.

Eesmärk: Laager arendab laste loovust ja annab uusi kogemusi, julgustab end sõnaliselt väljendama, rikastab keelekasutust ja kujutlusvõimet. Samuti edendab loovuslaager laste sotsiaalseid oskusi, võimaldades kohtuda sarnaste huvidega kaaslastega ja arendades koostööd. Kohtumine erinevate loovisikutega ja nendega koos tegutsemine avardab laste kultuurilist maailmapilti.